Műszaki vezető

„MERT MAGASAN A LEGJOBB!”

A Hotel Ózon & Luxury Villas****superior munkatársaiként a legmagasabb vendégelégedettséget tartjuk szem előtt. Elhivatott csapatunk minden nap a tökéletes vendégélmény megteremtésén dolgozik.

A szállodai szakma egy életforma; sokan ebben az iparágban azt vallják, erre születni kell. A munka kihívásokkal teli, de mi a Hotel Ózon & Luxury Villas****superior-ban hiszünk abban, hogy egy kis segítséggel, szakmai támogatással valamennyi tulajdonság, készség, és képesség fejleszthető, hogy a legjobb szakemberek egyikévé válj.

Dolgozz a csúcson! Dolgozz az Ózonban! Légy a csapatunk tagja, és vegyél részt a hazai szállodák között az egyik legkülönlegesebb vendégélmény létrehozásában.

Hotel Ózon & Luxury Villas****superior csapatába keresünk új kollégát teljes munkaidőben

munkakörbe

Főbb feladatok:

  • Az épület és a hozzá tartozó külső területekhez kapcsolódó gépészeti, mechanikus kisebb karbantartási és hibaelhárítási feladatok elvégzésének koordinálása
  • A szálloda folyamatos, és zavartalan működésének műszaki biztosítása
  • A létesítmény vendég-, és kiszolgálóegységeinek napi szintű üzemeltetése
  • Tűz-, és munkavédelmi szabályok betartásának
  • Napi, heti, havi, karbantartáshoz kapcsolódó ellenőrzések elvégzése, dokumentálása
  • A meghibásodások, hiányosságok szakszerű feltárása és javítása
  • Vízvezetékszerelés, fűtéskarbantartás, épületgépész-, festő-, és asztalosmunkák elvégzésének koordinálása
  • A társaság létesítményeinek műszaki üzemeltetése
  • A műszaki csoport munkájának irányítása
  • A beruházások, karbantartások, beszerzések teljesítésének szakmai lebonyolítása, szerződéskötések előkészítése
  • Külső cégekkel való kapcsolattartás, az elvégzett tevékenység szakmai szempontból történő ellenőrzése, felelős igazolása
  • A rábízott létesítmények napi operatív üzemeltetése, üzemzavar-elhárítás, rendeltetésszerű használat folyamatos biztosítása
  • A műszaki fejlesztések előkészítése, a fejlesztések kidolgozása
  • Az éves műszaki költségtervek előkészítése
  • Javaslattétel a fenntartási munkák ütemezésére, végrehajtásának elrendelése, megszervezése és ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy technikum
  • Önálló munkavégzés, rugalmasság
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Terhelhetőség
  • Létesítmény üzemeltetési területen szerzett releváns minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló kapcsolatteremtő, konfliktuskezelési képesség
  • Jó kommunikációs készség, rugalmasság
  • „B” kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szállodai üzemeltetési ismeretek
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, versenyképes jövedelem
  • Családias hangulatú munkahelyi légkör
  • Céges gépjármű
  • Csodálatos környezet
  • Biztos, hosszú távú munkahely
  • Munkaruha

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal bérigény megjelölésével a karrier@hotelozon.hu email címen. A beérkezett önéletrajzokat adatbázisunkban regisztráljuk, és amennyiben Ön megfelel elvárásainknak, felvesszük Önnel a kapcsolatot.